Péče o tělo dotekem a přirozenou cestou

Kačí BrnkačkaJmenuji se Kateřina Binková, narodila jsem se v roce 1975 v Ústí nad Labem. V roce 1993 jsem ukončila Gymnázium maturitou. Během následujících 20 let jsem vyzkoušela různé profese v oblastech marketingu, obchodu, poskytování IT služeb, pohostinství i neziskového sektoru.

Od roku 2012 se aktivně věnuji péči o tělo, poznání těla a jeho celistvosti a propojenosti na úrovni fyzické, energetické, psychické a emoční. 2014 - 2016 jsem pracovala v ordinaci lékaře jako asistentka lékaře, obsluhovala terapeutický biorezonanční přístroj (založený na kvantové fyzice a principech TČM) a motivačně pracovala s klienty.

Dlouhodobě spolupracuji s lidmi, kteří se věnují masážím, energetickému léčení, kvantovce, TČM, rozvoji sebe sama, hudbě, tanci, kočkám, psům, ochraně přírody, léčebnému konopí či čištění řeky. To vše mě baví a znovuobjevené znalosti a dovednosti praktikuji při práci a v běžném životě.

Baví mě pomáhat lidem, zjišťovat a odstraňovat příčiny problémů, samozřejmě i mé :) Podílet se tak na zlepšení mezilidských vztahů a prostředí, ve kterém žijeme. Myslím, že největší silou je laskavost, které se učíme.

 

Absolvované kurzy

Akreditovaný rekvalifikační kurz Manikúra MŠMT č.j. 17405/11-24/526 u paní Veroniky Mořkovské s produkty SpaRitual.

Seminář SpaRitualNástavbový kurz pro manikérky a pedikérky - seznámení s produkty SpaRitual.

Akreditovaný rekvalifikační kurz Pedikúra MŠMT č.j. 17405/11-24/526 u paní Veroniky Mořkovské s produkty SpaRitual.

V květnu 2013 jsem se účastnila semináře SpaRitual, který vedla světová školitelka paní Marichu O. Cordero z Los Angeles. Seznámily jsme se s novou marketingovou koncepcí a novými produkty ve čtyřech řadách SpaRitual. Lektorka nás naučila nádherné tělové zábaly.

Kurz Reflexní terapie u pana Josefa Vrby. Principy reflexní terapie, mapování plosek na nohou, diagnóza, vliv psychiky na stav orgánů a stavu orgánů na psychiku, uvolnění krční páteře, uvolnění zad, masáž podle Breusse, masáž šíje vleže, využití akupunkturních bodů na energetické zprůchodnění těla - propojení s reflexní terapií.

Akreditovaný rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví s mezinárodní certifikací - masírovala jsem již dříve, po kurzu dostala má práce oficiální punc.

 

Reference:

Augustine Hotel Prague
Luxury Health Spa and Fitness Gym
- 2013 - terapeutka pro manikúru a pedikúru
v 5* hotelu The Augustine na Malé Straně v Praze.

 

 

Beauty & Spa World of beauty & spa – kosmetický veletrh - 2013 - účast na stánku Sparitual - kvalitní vegan produkty obsahují pouze rostlinné ingredience, jsou bez DBP (ftalátů), toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice.

 

 

 

Augustine Hotel PragueGrund Resort Golf & Ski**** - 2018 - masérka v resortu umístěném v nádherné přírodě
v obci Mladé Buky, s výhledem na Sněžku a východní Krkonoše 

 

 

 

 

.